Ön görülen Paykasa Kart 2017 Fiyat Listesi

Ön görülen Paykasa Kart 2017 Fiyat Listesi

Sanal kart sistemlerinin bu denli popüler hale gelmesindeki temel neden hiç şüphesiz gelişen teknolojinin bir numaralı ödeme aracı oluşu ve elbette ki güvenilirlik konusunda üstüne herhangi bir ödeme aracının henüz var olmaması. Öyle ki kartı satın alırken, kullanılırken ve sonrasında herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinizin yer almadığı sanal ve ön ödemeli kart sistemlerinde bir diğer önemli husus makul fiyatlar ile satılıyor olması. Özellikle Paykasa gibi güvenilirliği yüksek ve dünya üzerinde tercih edilirliği son derece yaygın olan ön ödemeli kartın satışı konusunda makul fiyatlar sunan bayilerin Türkiye de hizmet veriyor olması büyük bir ayrıcalık ve şans. Ön görülen Paykasa Kart 2017 fiyat listesi olarak merakla beklenen fiyatların günden güne aranırlığının yükselmesinin altında yatan sebepte asıl olarak bu bahsettiğimiz detaylar.

Paykasa Kart Fiyatlarındaki Farklılıklar ve Paykasa satın al

paykasa satın al

Paykasa satın al kart bilindiği gibi ön ödemeli kart ve içerisinde her bayide aynı tutarlara sahip şekilde satılıyor. Ancak buradaki farklılık kartın içerisindeki tutar değil, kartın satış tutarı oluyor. Örneğin 20 TL yüklü bir kartı 25 TL’ye satın almanız da mümkün, 35 TL’ye de. Bu farklılığın nedeni ise elbette ki bayinin kar oranı. Paykasa Kart 2017 fiyat listesi olarak sunulan tutarlar genel olarak gerçek bayilerde birbirine yakın görünse de bazı illegal bayilik hizmeti veren ve sonuç olarak kullanıcı mağdur etmeye son derece yatkın olan bayilerde bir hayli düşük görünüyor. Sizin bu fiyatlara itimat etmemeniz ise son derece önemli. Zira 20 TL’lik bir kartı 15 TL’ye satın alma fırsatı tamamıyla zarar anlamına geliyor ki bu durum sonuç olarak bir ticaret yapan bayinin uygulayacağı bir sistem değil.

Paykasa Karttaki Yüklü Olan Tutarın Kullanımı

Satın alınan kartın içindeki tutar tek kullanımlık olması nedeni ile harcama yapılacak ürün veya hizmetin bu tutara yakın olması veya eş değer olması son derece önemli. Zira kalan tutarın bir daha kullanımının söz konusu olmaması nedeniyle zarara uğrama durumunuz ortaya çıkıyor. Genel olarak bu ön ödemeli kart sistemlerinde satın alma öncesinde alınacak hizmet veya alışveriş ürünün fiyatının kontrol edilmesi ve buna uygun kartın satın alınması gerekiyor. Aynı zamanda kartın tutarını ödemek için son olarak yayınlanan Paykasa Kart 2017 fiyat listesine göz atmakta fayda var. Belirli komisyon ödeneceğini düşünerek kartın tutarına uygun hesabınızda para bulundurmanız gerekiyor.

Paykasa Pin Kodu Para Karşılığı Bir Başkasına Devredilir mi?

Paykasa pin kodu para karşılığı bir başkasına devredilir mi sorusunun çıkış noktası hiç şüphesiz muhtemel alışveriş için satın alınan ve sonrasında kullanımından vazgeçilen, ihtiyaç oluşmayan durumlardan kaynaklanmakta. Bu tür durumlarda elbette ki bir başkasına devretme durumu olabiliyor. Nitekim kartın 16 haneden oluşan pin kodunun kullanılıp kullanılmadığını denemeden tespit etmenin mümkün olmayışı alıcı ve satıcı arasında kuşku yaratıyor. Bu nedenle genel olarak tanıdık kişiler arasında bu tür alışverişler söz konusu olabiliyor. Diğer devir şekli ise birine para gönderme aracı olarak kullanılması esnasında yaşanıyor. Bir nevi devir olsa da diğer anlamı ile para transferi sağlama anlamına gelen masrafsız yöntemde tek eksi yan bayilerin bozdurma esnasında talep ettikleri komisyon bedeli oluyor. Ancak özellikle yurt dışına para göndermek isteyenler düşünüldüğünde yüksek tutardaki EFT bedelleri yerine bu küçük komisyonlar ile para gönderme işlemini gerçekleştirmek ve Paykasa Kart 2017 fiyat listesinin son derece makul tutarlardan oluşan imkânlarından faydalanmak daha avantajlı görünüyor. Sonuç olarak Paykasa çağın, ödeme aracı, para gönderme aracı ve en önemlisi güvenli para aracı olarak kullanımını yaygınlaştırmaya devam ediyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s