Astropay resmi satış ve bozdurma sitesi

Astropay resmi satış ve bozdurma sitesi; Ödeme gereçleri arasında güvenlik ilkeleri ile ön plana çıkan Astropay kartlar alınır. Ön ödemeli Astropay resmi satış sitesi aracılığı ile satın alınması gereken kartlardır. Kart satışını ve satış sonrası hizmetleri güvenli bir şekilde yerine getirir. Astropay sitesi http://www.Astropaykartal.gen.tr kart satışı konusunda resmi olarak yetkilendirilen bir hizmet sunucudur. Site üzerinden yapılan her türlü işlemde güvenlik ilkesi ön plana çıkarılmakta olup, güvenli çevrimiçi alış veriş yapılmasının bütün şartları sağlanmaktadır.

Astropay Resmi Satış ve Bozdurma Sitesi

Astropay resmi satış sitesi ile yapılabilecek işlemler, kart ile ilgili bütün hizmetleri kapsamaktadır. Astropay kart satın alma işlemleri, bu hizmetler içerisinde sadece bir bölümü meydana getirmektedir. Astropay Kartlara sahip olunması maksadı ile yapılan satın alma işlemleri, çevrimiçi olarak gerçekleşmektedir. Online ödeme noktaları aşamasında güvenlik tedbirlerinin alınması ve müşteri bilgilerinin müşteri gizliliği ilkelerine göre korunur. Bu ilkeler Astropaykartal.gen.tr tarafından sağlanan hizmetlerin bir parçasıdır. Kartların tanıtılması, ihtiyaç duyulan her türlü soruya cevap verilmesi gerekir. Astropay kartların kullanım şeklinin detaylı bir şekilde anlatılması en uygun fiyatlar ile kart satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi.

Astropay resmi satış ve bozdurma sitesi hizmetleri

Astropay resmi satış ve bozdurma sitesi hizmetleri arasında bulunmaktadır. Bunların haricinde, bozdurma işlemlerinin en uygun fiyatlar ile ve en süratli şekilde yapılır. Astropay satıcısı ve müşteriler ile iletişim kurulması maksadı ile 7/24 çalışan canlı destek hizmetlerinin oluşturulur. Resmi siteler tarafından kullanıcılar ile buluşturulan hizmetler arasındadır. Görüldüğü üzere resmi bir site ile çalışılması yalnızca kart alımı ile sınırlı kalmamakta. Bozdurma ve alım işlemlerinden sonra da bir muhatap bulunmasına neden olmaktadır.

Astropay Resmi Satış Sitesi Avantajları

Astropay kartlar, tek başlarına birçok avantaj sunmaktadır. Ön önemli avantajlara eklenen ekstra özelliklerde, Astropay resmi satış ve bozdurma sitesi avantajları olarak bilinmektedir. En önemli avantaj, resmi sitelerden alınan Astropay kartların, piyasada bulunabilecek, en ucuz Astropay kartlar olacağıdır. Doğrudan satış işlemi gerçekleştiği için, ön ödeme bedellerinin üzerine, ekstra bir kar oranı eklenmemektedir. Resmi siteler, kart satın alan şahıslardan komisyon ya da benzeri bir başlıkta ek ücret talep etmemektedir. Aynı uygun bedel anlayışı, Astropay bozdurma işlemlerinde de geçerlidir. Astropay kartların içerisinde kalan paraları almak isteyen kullanıcılar, en uygun Astropay bozdurma fiyatları ile karşılaşmaktadır.

Avantajlardan bir diğeri de, kart satış ya da kart teslim işlemlerinin, oldukça kısa sürede tamamlanıyor olmasıdır. Sürecin kısa olmasının temel nedeni, doğrudan satış işleminin gerçekleşiyor olmasıdır. İlk elden kart satışı yapıldığı için, ekstra süreler gerekmemektedir. Alınan kart bedelinin yatırılması da dâhil, en fazla 5 dakika içerisinde, kartlar ödeme yapılan şahıslara ulaştırılmaktadır.

En önemli sayılabilecek bir avantaj da, kart satım işlemlerinde, paylaşılan kişisel bilgilerin, üncü şahıslar ile paylaşılmamasıdır. Bu sayede müşteri gizliliği ilkesi devreye girmektedir. Astropay kart satın alanların kimlikleri, hiç kimsenin eline geçmemektedir. Astropay kullanıcıları gereksiz reklamlar ya da zararlı yazılımlar ile uğraşılmak zorunda kalınmamaktadır.

Astropay Bozdurmak Nedir?

Astropay, ön ödemeli elektronik kart olarak da bilinen çevrimiçi mağazalarda geçerli olan bir hesap çeşididir. Hesap olarak ifade edilmesinin nedeni, peşin para ödenerek kartın satın alınması ve 1 yıl boyunca dilenildiği şekilde kullanım imkânının bulunmasıdır. Astropay kartlar, dolar üzerinden satışa çıkarılan kart çeşitleridir. Yapılan harcamalarda dolar ile gerçekleşmekte olduğundan alış verişlerde bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Her hangi bir bedel ile satın alınan Astropay kartlar alış verişlerde kullanıldıktan sonra, belli bir meblağ kalmasına neden olabilir. Ya da hiç kullanılmama neticesinde Astropay kartlarda yüklenen paranın tamamı kalmış olabilir. Her iki durumda da kart sahipleri diledikleri anda bu paraları çekme şansına sahiptir. Paraları çekme maksadı ile yapılan işlemler, Astropay bozdurmak olarak ifade edilmektedir. Sitemiz Astropay bozdurma işlemleri konusunda kesintisiz hizmet vermekte olan yetkili bir temsilcidir.

Astropay Bozdurmak Nasıl Yapılır?

Astropay bozdurma işlemleri internet üzerinden gerçekleştirilen işlemlerdir. Her hangi bir sebep ile Astropay kartınızın içerisinde para kalmış olabilir. Bu durumda bu parayı nakde çevirmek düşüncesini taşıyor iseniz, sitemize müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Canlı destek hattında görev alan personelimiz sizlere gereken kolaylığı gösterecek ve kart içerisinde olan parayı belirtmiş olduğunuz hesabınıza aktaracaktır. Bu işlemin yapılabilmesi için, öncelik ile müşteri temsilcimize pin şifrenizi vermeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcimiz şifrenizi alacak ve kart içerisinde kalan miktarı öğrenecektir. Belirlenen miktar Türk lirasına çevrilecek ve vermiş olduğunuz adınıza kayıtlı hesap numaranıza Türk lirası üzerinden gönderim tapılacaktır. Bu işlem için işletmemiz sizlerden her hangi bir komisyon talep etmemektedir. Ön ödemeli Astropay resmi satış ve bozdurma sitesi tarafından gerçekleştirilen ücretsiz işlemler sınıfında bulunmaktadır. Kartınızı bozdurduktan sonra dilediğiniz anda müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilir ve yeni bir kart talebinde bulunabilirsiniz.

Astropay Müşteri Hizmetleri

Astropay müşteri hizmetleri olarak teşkil ettiğimiz canlı destek hattımız, haftanın her gününde ve günün her saatinde sizlere kusursuz hizmet vermektedir. Elektronik ön ödemeli sistemler konusunda tecrübeli olan personelimiz sadece Astropay kart satış işlemlerinde değil; Astropay ile ilgili tüm işlemlerde bilgi verebilecek teknik kapasiteye sahiptir.

Hizmetlerimiz kart satışı ile sınırlı kalmayıp satış sonrası hizmetleri de kapsamaktadır. Pin kodunuzu kaybettiğinizde, pin kodunuzu çaldırdığınızda önlem almak gerekir. Astropay kullanımında zorlandığınızda ya da ”Astropay kart bozdurma” işlemine ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 çalışan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Ön ödeme sistemi ile iletişim kurarak gereken teknik desteği alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere destek sağlamak amacı ile kurulmuş olan birimdir.

Astropay hakkında her hangi bir bilgi talebinde bulunmak için, sitemiz müşterisi olmanız gibi bir zorunluluğunuzda bulunmamaktadır. Ödeme kartı Astropay kullanımı kolay olan ve alış verişlerde güvenlik ilkesini ön plana çıkaran bir ön ödemeli sistemdir. Bu konuda sizlere gereken tüm bilgilendirmeyi yapacak olan sitemiz Türkiye’de Astropay satışı konusunda yetkilendirilmiş olan ciddi ve güvenilir bir işletmedir. Bu güne kadar yüzlerce ihtiyaç sahibini Astropay kart ile buluşturmuş olan tek yetkili temsilci olmanın mutluluğunu sizler ile yaşamaktayız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s