Paykasa Kart Satış ve Destek

Paykasa kart satış işlemlerini sunmak maksadı ile yetkilendirilmiş olan sitemiz, Türkiye’de bu hizmeti vermek maksadı ile kurulmuş olan bir işletmedir.  Paykasa kart satış işlemleri https://www.paykasaal.gen.tr/ satış sitesi üzerinden, konusunda deneyimi bir ekibe ve profesyonel hizmet anlayışına sahip olan işletmemiz sayesinde, online işlemlerinizi güvenli bir şekilde ve en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu güne kadar yüzlerce ihtiyaç sahibine paykasa kart satışını gerçekleştirmiş olup, satış sonrası hizmetlerimiz ile de ön plana çıkmış bulunmaktayız. Paykasa satın alma, paykasa kart bozdurma işlemleri ve paykasa kart hakkında bilgilendirmeler konusunda, aralıksız hizmet veren işletmemiz, örnek gösterilen yetkili bir kuruluş olarak bilinmektedir.

Paykasa kart
Paykasa kart

Paykasa Kart Bozdurma Ne Demektir?

Paykasa kart bozdurma, kart içerisinde kalan ya da hiç harcanmayan miktarların kart sahiplerinin hesaplarına geri yatırılması anlamına gelmektedir. Bir alış veriş esnasında yapılan alış veriş miktarı, kart içerisinde yer alan miktardan daha düşük ise, harcama sonrasında paykasa kart içerisinde para kalmaktadır. Kart sahiplerinin kalan paraları geri alabilmesinin tek yolu satış işlemini gerçekleştiren işletmeler ile irtibata geçmesidir. Bilindiği üzere, paykasa kartlar tek kullanımlık ödeme gereçleridir. 100 euro’luk bir karttan 90 euro’luk harcama yapılmış ise, 10 euro kartta kalmaktadır. 10 euro’luk kısmın ikinci bir alış verişte kullanılması söz konusu değildir. Çünkü paykasa kartlar ya da diğer bir ifade ile verilen pin kodları, bir kez kullanımdan sonra geçerliliğini yitirmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşır iseniz ya da satın aldığınız kartınızı kullanmaktan vazgeçmiş iseniz, sitemizin canlı destek hattına ulaşmalısınız. Müşteri temsilcimiz aracılığı ile kartınızda kalan parayı geri alma şansınız bulunmaktadır.

Paykasa Kart Bozdurma Nasıl Yapılır?

Paykasa kart bozdurma, güvenilir siteler aracılığı ile yapılması gereken bir işlemdir. Bozdurma işleminin yapılabilmesi için, pin kodunun müşteri hizmetlerine verilmesi gerekmektedir. Sitemize müracaat ettiğiniz anda, personelimiz sizlerden pin kodunu talep edecektir. Pin kodunu bizim ile paylaştığınız takdirde, kart içerisinde kalan parasal değer kontrol edilecektir. Kalan miktar, kontrol edildikten sonra, size miktar hakkında bilgi verilecek ve sizlerden şahsi hesap bilgileriniz yani banka bilgileriniz talep edilecektir. Bu aşamada kişisel bilgileriniz ile banka bilgilerinizi uyuşması gerekmektedir. Arada uyuşmazlık bulunması halinde, hiçbir şekilde bozdurma işlemini yapmamakta ve ödeme işlemini gerçekleştirmemekteyiz. Eğer kişisel bilgiler ile hesap bilgileri uyuşuyor ise, kart içerisinde kalan euro miktarı, Türk lirasına çevrilmekte ve çevrim neticesinde elde edilen bedel, şahsi hesaplarınıza aktarılmaktadır. Eğer paykasa kartınızı sitemiz üzerinden satın alınmış iseniz, bilgileriniz sistemde kayıtlı olduğundan dolayı, ekstra paylaşımlarda bulunmanıza gerek yoktur. Bu sayede işlemleriniz daha hızlı bir şekilde yerine getirilecek ve paranız anında hesabınıza aktarılacaktır. Paykasa bozdurma işlemleri sitemiz üzerinden yapıldığı takdirde, işlem basamakları bahsettiğimiz şekilde ilerleyecek ve güvenilir bir şekilde işlemler tamamlanarak paranız hesabınıza sürat ile aktarılmış olacaktır.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s