Alışverişin En Güvenli Hali AstroPay Kart

Alışverişin En Güvenli Hali AstroPay Kart

Türkiye’de internet üzerinden alışveriş teknolojinin ilerlemesiyle her geçen gün daha da artmaktadır. İnternet kullanıcı sayısının artması, ödeme kolaylıkları gibi etkenler internet alışverişini olumlu etkilemekte. Online alışverişinizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Ürün kargo yoluyla bulunduğunuz yere kadar kolaylıkla ulaşır. Hatta evinizin rutin ihtiyaçları olan temizlik, gıda gibi market ürünlerini internetten sipariş vererek alınmaktadır. Fakat bu işlemlerin ödeme şekli tüketiciyi oldukça korkutmaktadır. Çünkü alışveriş siteleri kredi kart bilgileri ve kişisel bilgileri istemektedir. Bu korkuların sonu Astropay kart ile mümkün olmaktadır ; Astropay kredi kartına benzemekle beraber kart kişisel bilgileri barındırmadığından ödemede gizlilik esasına dayanır. 16 haneli kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV numarası barındırmaktadır.

Kredi kartı ile farkı bakiye uygulaması olmasıdır yani kartınıza 10 dolar, 15 dolar, 20 dolar, 25 dolar, 50 dolar, 75 dolar, 100 dolar, 200 dolar ve 500 dolar değerlerinde bakiye yüklemesi yaparak bu bakiyelerle alışveriş yapmaktasınız. Böylelikle limit aşımı ve beklenmedik faturalar söz konusu olmamaktadır. Bakiyeleri tek seferde kullanabileceğiniz gibi dilediğiniz takdirde parça parça da kullanabilmeniz mümkündür. astropay  zaman zaman bonuslar sunmaktadır. Bu bonus kampanyalarını siteden takip edebilirsiniz.

En önemli özelliğinden biri de bakiyeleriniz takip edebilme fırsatına sahip olmanızdır. Böylelikle alışverişinizi kontrol altına alabilirsiniz. Tek kullanımlık kart olmakla beraber kartınız kullanımdan sonra bakiye ekleme söz konusu olmaz. Ekleme yaptığınız bakiyeler hemen kartınıza yansıyacaktır banka kartlarındaki bekleme bu kart sayesinde ortadan kalkmıştır.

Astropay satış kredi kartınızı eşinize, çocuklarına hatta arkadaşınıza vermek istemeyebilirsiniz bunu sebebi kart bilgilerinizin yanlış ellere düşmesi korkusudur. 10 taneye kadar kart alabilirsiniz dilediğiniz limiti yükleyebilirsiniz böylelikle kartlarınızı gönül rahatlığı ile paylaşabilir ve istediğiniz takdirde bu kartları birleştirebilirsiniz. Bu kart internette kullanılan en güvenilir ödeme şeklidir. Kart sayesinde limit aşımı diye bir durum söz konusu olmayacaktır.Sizlerde alışverişinizde güveni yakalamak istiyor iç rahatlığı ile sevdiğiniz ürünlere kavuşmanın mutluluğunuz yaşamak istiyorsanız Astropay Card sisteminin size sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Online desteğinde bulunduğu http://www.astropaykartal.gen.tr adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

3 thoughts on “Alışverişin En Güvenli Hali AstroPay Kart”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s