Bozo Ön Ödemeli Sistemler ile Güvenli Alışveriş

 

İnternetin en güncel alışveriş alternatiflerinden biri olan ön ödemeli kart sistemleri Avrupa ve Amerika ülkelerinin hemen hepsinde kullanılabilir durumda. Güvenilir olması ve çok da kolay bir kullanımı olması yönü ile her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih ediliyor. Türkiye’de de aktif olarak satış yapılan birçok sitede bu kart sistemi aktif olarak işler durumda. Ön ödemeli sistem denildiğinde akla ilk gelen ise şüphesiz Astropay kart oluyor.

Ucuz-astropay-kart-satın-al

Ön ödemeli kart sistemleri konusunda ülkemizde en çok tercih edilen ise Bozo oluyor. Bozo ön ödemeli kart sistemlerini en çok cazip kılan faktörlerin başında kolay ulaşılabilir olması geliyor. Canlı destek hattının devamlı olarak aktif bir yetkili bulundurması ile 7 gün 24 saat aklınızda takılan soruları cevaplandırma şansına sahipsiniz. Bunun yanında prosedür ile ilgili bilgi de alabilir, sistem hakkında detaylı bilgi edinebilir, neden ve ne şekilde tercih edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yetkililerimize ulaşmak ve bilgi almak için numaramızdan 0216 464 35 53. Bunun yanında mail yolu ile de ulaşma şansına sahipsiniz. Gönderdiğiniz mailler güncel olarak okunup, gerektiğinde cevaplandırılıyor. Canlı destek almak, ucuz Astropay kart avantajları ve kampanyalarından faydalanmak için bilgi almalısınız.

 

                Bozo ön ödemeli kart sistemleri zaten temel çalışma prensibi olarak güven baz alınacak şekilde ortaya konulmuş ve bu şekilde çalışmaktadır. Ancak buna rağmen Bozo olarak sayfamızda 256 bitlik SSL ile çalışmaktayız. Yani en yeni ve en güncel güvenlik duvarları kullanılarak müşterilerimizi riske atmamak için maksimum hassasiyet gösteriyoruz. SSL sertifikası sayesinde hiçbir güvenlik açığı bulunmadan yapacağınız her türlü işlem garanti altındadır.

 

Kart alışverişi sırasında yapacağınız her türlü işlem gizlilik taşımaktadır. Öyle ki satın alma aşamasında ve benzeri durumlarda vereceğiniz, kart bilgileri dahil her türlü veri sitemiz çalışanları tarafından dahi görülememektedir. Çalışanların dahi şifreli şekilde yönetip kontrol ettiği bir sistemden üçüncü şahısların bilgi elde etmesi imkansız denecek kadar zor olacaktır. Bu yüzden tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir, Astropay kartınıza güvenle sahip olabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s