Mobil Ödeme İle Astropay Satın Al

İnternetten sanal mağazalardan güvenli alışveriş yapmak isteyen her insan bunun güvenilir olup olmadığını merak etmektedir. Bu sebepten dolayı da internet üzerinden alışveriş yapan pek çok kişinin adı bilinen sitelerden alışveriş yaptığı bilinmektedir. Çünkü pek çok sitede bilgisayar üzerinden dolandırıcılık yapan kişilerin dolandırıcılıklarına sahne olmaktadır. Kredi kartı ile internetten alışveriş yapmanın riskli olduğunu düşünen pek çok kişi bu nedenlerden dolayı sanal kart kullanmayı tercih etmektedir. Sanal bir kartın çalınması da söz konusu olmayacaktır.

Dolayısıyla sanal bir kartla alışveriş yapmak kesinlikle daha güvenli olacaktır. Mobil Ödeme İle Astropay Satın Al Sanal kartlar arasında en çok bilineni Astropay karttır. Bu kartın bu kadar tanınmasının nedeni dünya üzerinde 160 binden fazla satış noktasında kullanımının mümkün olmasıdır.
Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da bu kadar kullanılan bir kart olması nedeni ile oldukça sık tercih edilmektedir. Astropay kart sahibi olmak konusunda yaşa ilişkin herhangi bir sınırlama yoktur. Her yaştan insan bu karta sahip olabilir ve kullanabilir. Sizin ön ödeme yaptığınız bu kart mobil ödeme seçeneği nedeni ile oldukça popüler hale gelmiştir.

Mobil ödeme ile astropay satın al
Mobil ödeme ile astropay satın al

Telefonla müşteri temsilcilerini aradığınız takdirde size hangi miktarda bir sanal kart almayı istediğiniz sorulacaktır. İnternet üzerinden kredi kartı ile satın alabildiğiniz bu kartları telefon faturanıza yansıyacak bir konuşma ile de satın alabilmeniz mümkündür. Böylelikle Astropay kartın kullanım alanı da giderek yaygınlaşmıştır. Size 16 haneli bir PIN numarası verilecektir. Önemli olan bu PIN numarasını doğru ve eksiksiz bir şekilde Astropay kart anne babaların çocuklarının kullanımına sunduğu bir kart olarak da oldukça yaygınlaşmıştır. Normal kredi kartının limitinin aşılacağından endişe eden anne ve babalar çocuklarının bu kartı kullanmasını istemektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s