Astropyay Kart Nedir

Dünyanın hızlı gelişmesiyle birlikte, her geçen gün teknolojide hızını arttırarak ilerlemekte.Teknolojiyle birlikte sanal alışverişinde haliyle artmasını doğal karşılamaktayız. Son olarak Astropay sanal ön ödeme kart sistemi olarak hayatımızda yerini olan bu ödeme sistemi diğer kartlara nazaran, kullanıcının tam istediği türden yazımızın devamında astropay nedir sorusu hakkında detaylı bilgilerimize devam edeceğiz.

Astropay kart nedir
                             Astropay kart nedir

Herkesin bildiği üzere 2 yıldan fazla hayatımızda olan ukash kart tüketicilere tarafından oldukça fazla şikayet almaktadır. Bu şikayetlerin bir çoğu güvenlik sorunlarıyla ilgiydi. Bu sorunları toparlayıp üzerinde kapsamlı bir çalışma gerçekleştiren İngiliz iş adamları astropay card adı altında sanal ön ödeme kartı oluşturdular. Bu özel kart 16 haneli olup, CVV kodu ve son kullanma tarihli alanında gelişmiş bir karttır.
Gün geçtikçe Türkiye’de de kullanıcı sayısını arttıran bu sanal kart hayatımıza hızlı bir şekilde yer edinmektedir. Aşağıda yayınlamış olduğumuz astropay nasıl kullanılır videosunu izleyip ön ödemeli sanal kart hakkında daha da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca konuyla ilgili merak ettiğiniz konular için sizi yönlendirmiş olduğumuz canlı destek sayfasına bağlanarak sorularınızı sorup bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s